Plecy

Ania

Mama Zuzi

Jako mama dziecka które ma nadmiar energii stwierdzam, że zajęcia w English Club to cudowna sprawa. Mam dla siebie 1,5 godziny czasu, a moje dziecko jest na zajęciach i wykorzystuje ten czas mądrze by zaprocentowało to w przyszłości. Ps. Lubi tam chodzić!

Katarzyna

Mama Marysi

Szczerze polecam Wszytkim! Super podejscie do dzieci, nauka angielskiego wchodzi łatwo i przyjemnie do głowy 🙂 Córka uwielbia zajęcia z Panią Kasią.

Gosia

Mama Doriana i Patrycji

Lekcje angielskiego z Panią Kasią to dla dzieci nie obowiązek, lecz przyjemność. Forma zajęć powoduje bardzo szybkie przyswajanie wiedzy, uczy posługiwania się językiem angielskim. POLECAM!

Karolina

Mama Igi

Rozmowy, gramatyka i zabawa w jednym. Też jestem nauczycielem i zastanawiam się dlaczego zajęcia z języka angielskiego nie wyglądają tak samo w szkole. Moja córka uczy się angielskiego od lat, ale dopiero teraz zaczyna mówić w obcym języku – odkąd dołączyła do English Club.

Małgosia

Mama Kamilka

Mój synek jest jeszcze dzieckiem, który stawia zabawę ponad naukę. Niesamowite jest to, że zajęcia przeprowadzane są bardzo ciekawie i syn zapomina że jest uczniem. Mało tego, 90 minut dla niego to za krótko i chciałby, aby lekcje trwały jeszcze dłużej.

Anita

Mama Mańki

Moja córka uwielbia zajęcia English Club i nie może doczekać się kolejnego spotkania. Aż trudno uwierzyć, że pokocha naukę języka angielskiego i sama chętnie szuka możliwości kontaktu z językiem. Polecam wszystkim, którym nie jest obojętna przyszłość ich dziecka.

Cart