fbpx
Plecy

NASZA HISTORIA

KIM JESTEŚMY?

Kilka słów o naszej Fundacji…

Jesteśmy organizacją pozarządową non-profit, której celem jest niesienie szczerej pomocy. Cechuje nas entuzjazm i upór, bez względu na wszystko, za wszelką cenę, dążymy do celu. W związku z tym, chcemy pomagać jak największej liczbie potrzebujących, bez względu na wiek, płeć, poglądy, wyznanie czy wykształcenie. Fundacja NABU to miejsce, w którym ludzie znajdą zrozumienie, wyrażą swoje emocje, podzielą się z innymi radością życia, wiedzą, doświadczeniem i sukcesem.

                     “Zamieniamy dobre pomysły w skuteczne działania!”

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zacznijmy od najważniejszego. Nade wszystko – pomoc. Pomagamy zwłaszcza dzieciom i młodzieży. Po drugie – tworzymy przyjazną przestrzeń dla każdego. Ponadto działamy na polu edukacji i wychowania, bo szczególną uwagę zwracamy na promocję języka angielskiego i robotyki wśród dzieci i młodzieży. Dlatego też organizujemy wiele kursów dla najmłodszych, które są bardzo zróżnicowane. Dzięki bogatej ofercie naszej Fundacji, każdy znajdzie coś dla siebie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zmienimy całego świata, ale pomagając komuś, możemy zmienić cały jego świat.

1209
Osób wspierających
65
Certyfikatów
370
Uczestników
85
Przeprowadzonych kursów

“Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy coś z siebie innym, gdy stawiamy sobie za cel poprawę życia innych, gdy przyłączamy się do większej sprawy i staramy się pozytywnie wpływać na otaczający nas świat.”

Nick Vujicic


Poznaj naszą ekipę

bez reszty zaangażowaną w pracę Fundacji

Dołącz do nas
Ola

Ola Leśniak

Koordynator zajęć aktywizacyjnych

Diana

Diana Nguyen Van

Pracownik administracyjny

NS2-2

Julia Wietecha

Specjalista ds. projektu

2 (1)

Adam Tran

Animator

7

Karol Mruk

Animator

5

Klaudia Witusik

Pracownik biurowy

8 (2)

Wiesław Maciechowski

Prezes Fundacji

72 (1)

Katarzyna Wielgus

Wiceprezes Fundacji

NS4

Hubert Pogorzelski

Koordynator ds. Fundacji