fbpx
Plecy

Razem jesteśmy w stanie sprawić, że rzeczywistość stanie się lepsza.

Nasz założyciel podkreśla, że „kiedy tworzymy coś wielkiego, musimy być otwarci na współpracę”. Dlatego w Nabu dokładamy wszelkich starań, by nie zawieść zaufania osób, które chcą pomóc w realizacji naszej misji. Jesteśmy wdzięczni, że mamy szczęście współpracować z osobami, dla których dobro innych, jest również szczególnie ważne.
  Dzięki życzliwości i wspólnemu zaufaniu osiągnęliśmy dużo, ale wierzymy, że możemy jeszcze więcej. Mamy tysiące pomysłów i widzimy jeszcze mnóstwo potrzeb. Dlatego chętnie współpracujemy z innymi organizacjami. Chcemy stworzyć wspólną przestrzeń do działania na rzecz lokalnej społeczności w naszym małym mieście, jakim jest Jasło. Wspierajmy się, współdziałajmy, dbajmy o siebie wzajemnie i zawsze wyciągajmy do siebie pomocną dłoń. Z pewnością razem osiągniemy więcej niż w pojedynkę.

Zostań naszym partnerem i pomagaj razem z nami!
Jeśli jesteś przedsiębiorcą i czujesz, że robimy coś co jest Ci bliskie, bardzo chętnie nawiążemy współpracę!
Proponujemy Ci partnerską współpracę, która przyniesie wspólne profity.
Nasi dotychczasowi partnerzy bez wątpienia dostrzegają już wiele korzyści wynikających z naszego wzajemnego zaangażowania.
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę.
Dążymy do zbudowania na zaufaniu przejrzystych relacji, ponieważ razem jesteśmy w stanie sprawić, że rzeczywistość stanie się lepsza.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Prowadzimy programy, których celem jest rozwój, wspieranie i rzetelna edukacja zarówno najmłodszych, jak i najstarszych. W swoich działaniach szukamy kreatywnego połączenia kształcenia i zabawy. Wprowadzamy nieszablonowe rozwiązania, bo dla nas każda osoba to indywidualna historia.  Fundacja Wsparcia, Nauki i Rozwoju NABU to przestrzeń przyjazna dla każdego. W związku z prężnym rozwojem jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje wspólnych działań. Wierzymy w siłę i potencjał współpracy. Z przyjemnością angażujemy się w działania promujące współpracę międzypokoleniową. Dla nas nie istnieją bariery wieku, wiemy, że każdy może mieć ciekawy pomysł wart realizacji.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zmienimy całego świata, ale pomagając komuś, możemy wspólnie zmienić cały jego świat. Dlatego Twoja pomoc, Twój mały gest może być dla kogoś początkiem dużej zmiany.

  W Nabu jesteśmy otwarci na współpracę z organizacjami, instytucjami i firmami, która może odbywać się na różnorodnych płaszczyznach. Zacznijmy od wspólnej rozmowy, a razem na pewno wymyślimy, jak możemy zmienić świat na lepsze. 

  Bez wsparcia naszych sympatyków i sprzymierzeńców nie bylibyśmy w stanie kontynuować naszej pracy. Dzięki darczyńcom stać nas na niezależność i skuteczność. Współpraca na różnorodnych płaszczyznach pozwala nam wspierać się i lepiej rozumieć swoje role społeczne. Na sukces nigdy nie pracujemy sami.

Nasi Partnerzy