fbpx
Plecy

Aktywna Współpraca z

Również Ty możesz dołączyć do Naszych Partnerów!

Razem możemy sprawić że rzeczywistość stanie się lepsza.

Pozostali Partnerzy

Wsparcie dla Fundacji

Centrum Inicjatyw Lokalnych – jest organizacją, która od 2004 prowadzi działania wspierające działalność na rzecz mieszkańców. Program powstał z potrzeby rozwoju społeczności lokalnej oraz promowania aktywności społecznej. Ich misją jest budowanie społeczeństwa obywatelskiego, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, aktywizacja zawodowa, a także ochrona historii i budowanie poczucia tożsamości narodowej oraz kulturowej.

  To organizacja dla wszystkich tych, którzy mają sto pomysłów na minutę, lecz niewiele środków, by je zrealizować. To miejsce dla ludzi zaangażowanych w życie społeczno-kulturalne swojego miasta, osiedla, czy dzielnicy. Dla tych, którzy nie lubią biernie przyglądać się temu, co dzieje się w ich „małej ojczyźnie” i aktywnie działają w stowarzyszeniu czy klubie sportowym.

Strona Organizacji: https://cil.org.pl/

Pomoc dla uchodźców z Ukrainy

Polsko – Amerykańska Fundacja Wolności – działa od 2000 roku z inicjatywy Polsko-Amerykańskigo Fundusz Przedsiębiorczości w celu utrwalania efektów transformacji w Polsce oraz wykorzystania polskich doświadczeń w krajach byłego bloku wschodniego.

  Misją Fundacji jest działanie na rzecz umacniania społeczeństwa obywatelskiego, demokracji i gospodarki rynkowej w Polsce, w tym wyrównywania szans rozwoju indywidualnego i społecznego, a także dzielenie się polskimi doświadczeniami w zakresie transformacji z innymi krajami Europy Środkowo-Wschodniej. Fundacja realizuje kilkanaście programów i inicjatyw, koncentrując się na obszarach wiejskich i małych miastach. Dominują w nich dwa motywy: wyrównywanie szans edukacyjnych, połączone z ogólną poprawą jakości oświaty, a także wyzwalanie i wspieranie energii obywatelskiej w lokalnych społecznościach.

Strona Organizacji: https://pafw.pl/

Sponsor wydarzenia

SAP – niemieckie przedsiębiorstwo informatyczne założone w 1972 r. z siedzibą w Walldorf w Badenii-Wirtembergii. Jest pionierem w dziedzinie oprogramowania ERP, dzięki czemu uzyskał i utrzymał rolę lidera na rynku. Program SAP ERP pozwala stosować inteligentne sposoby wykonywania powtarzalnych zadań manualnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o zbieranie ogromnych ilości danych, czy wypełnianie baz danych, SAP zapewnia wysoce wydajny i szybszy sposób wykonywania zadań, dzięki czemu można usprawnić różne procesy biznesowe i wprowadzać większą wydajność w całym przedsiębiorstwie. SAP jest czołowym dostawcą aplikacji biznesowych w ramach zintegrowanego systemu informatycznego w Polsce

Strona Organizacji: https://www.sap.com/poland/index.html

Partner wydarzenia

Techsoup – Od 2009 roku ułatwiają organizacjom społecznym dostęp do nowych technologii: oprogramowania, sprzętu, rozwiązań technologicznych wiedzy, by mogły skupić się na realizacji swojej misji, działać efektywniej i zmieniać świat na lepszy.

  Ich misją jest wzmacnianie społeczeństwa obywatelskiego, ułatwianie pracy organizacjom pozarządowym poprzez zapewnienie dostępu do najlepszych technologii, narzędzi i wiedzy by te mogły działać efektywniej i realizować swoją misję. W stale zmieniającym się świecie ciągle się rozwijają i starają się lepiej służyć społecznościom i partnerom. Nieustannie poszukują nowych sposobów na zmiany społeczne, łącząc III sektor z biznesem i światem technologii. Nie zapominając o szacunku, tolerancji i poszanowaniu różnorodności tworzą przestrzeń do prowadzenia otwartego dialogu nawet w trudnych kwestiach. I zawsze starają się odnajdywać kreatywne sposoby radzenia sobie z nowymi wyzwaniami.

Strona Organizacji: https://www.techsoup.pl/

Gry kreatywne dla dzieci

Creativo – Wydawnictwo CREATIVO powstało, by sprostać oczekiwaniom wielu nauczycieli oraz rodziców. Wydawnictwo tworzy niezwykle wciągające i bardzo lubiane przez uczniów gry do nauki języka angielskiego, które pomagają rodzicom wpływać na rozwój intelektualny dziecka.

  Nauka języka angielskiego przez rozwiązywanie krzyżówek oraz łamigłówek dla dzieci to czysta przyjemność i doskonała metoda na wzbogacenie słownictwa, oraz utrwalenie pisowni. Creativo pomaga również nauczycielom uatrakcyjnić i urozmaicić swoje lekcje, ułatwiać poszukiwanie i przygotowywanie nowych materiałów dydaktycznych. Ich uczniom pomóc w krótkim czasie znacząco poszerzyć swoje słownictwo oraz zrobić znaczące postępy w mówieniu.

Strona Organizacji: https://creativo-english.com/

Gry językowe dla dzieci

Regipio – To nowy alternatywny wymiar nauki języków, który sprawia, że edukacja staje się przyjemna. Team Regipio to zespół kreatywnych nauczycieli, którzy opierając się na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi i dorosłymi, potrafią stworzyć niesamowite pomoce dydaktyczne do nauki języków obcych. To również zespół grafików, który potrafi wizualizować wszystkie pomysły poprzez gry planszowe, karciane i plenerowe oraz masę materiałów do samodzielnego wydruku w domu. Team techniczny dba o to, byś mógł cieszyć się i korzystać z naszych pomysłów na lekcjach, podczas spotkań z przyjaciółmi czy w gronie rodzinnym, przy okazji ucząc się języka angielskiego.

  Ich dewizą jest powiedzenie jednego z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych Benjamina Franklina “Powiedz mi a zapomnę, naucz mnie a może zapamiętam, zaangażuj mnie a zrozumiem”.

Strona Organizacji: https://regipio.com/

Wsparcie dla Fundacji

Kettele Bt GmbH – To ponad 30 lat doświadczenia i wiedza, która pozwala zaoferować najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta w zakresie projektowania podłóg. Ich celem jest oferowanie najwyższej jakości w najlepszej możliwej cenie.
Połączenie z wieloma dużymi i innowacyjnymi producentami w Europie i za granicą zapewnia im najlepszy możliwy dostęp do wszystkich nowych funkcji i wiedzę o najnowszych osiągnięciach i produktach, która gwarantuje najnowsze linie produktów. Ich klienci są zawsze na bieżąco z najnowszą technologią a dzięki zespołowi oraz profesjonalnemu wsparciu dostawców, są w stanie spełnić każde możliwe żądanie w zakresie projektu podłogi. Ich zadaniem jest nie tylko dostawa i montaż, ale również doradztwo. Celem jest znalezienie najlepszego możliwego rozwiązania dla ich swoich klientów.

Strona Organizacji: https://kettele.at/

Karta Dużej Rodziny

Związek Dużych Rodzin – Trzy Plus – Od 2007 r. aktywnie i skutecznie wpływa na kształt polskiej polityki rodzinnej. Związek wyrósł z poczucia wartości dużej rodziny oraz ze sprzeciwu wobec niesprawiedliwego traktowania rodzin, zwłaszcza rodzin wielodzietnych, przez polski system prawny. Dzięki ich działaniom coraz częściej duża rodzina jest postrzegana jako pozytywny wybór życia pełnego trudów, ale przede wszystkim pełnego radości i szczęścia, a polityka rodzinna przestała być terminem niezrozumiałym.

  Związek Dużych Rodzin bada potrzeby rodzin i stojące przed nimi zagrożenia. Prowadzi specjalne kursy, seminaria oraz szkolenia. Realizuje akcje i kampanie promocyjne i reklamowe kreujące pozytywny obraz rodziny, jako naturalnego środowiska rozwoju człowieka oraz jej słusznych interesów. Ich misją od początku istnienia stowarzyszenia jest idea, że Polska stanie się krajem naprawdę życzliwym dla rodzin wielodzietnych.

Strona Organizacji: https://www.3plus.pl/

Partner Fundacji

Fundacja Bear – została powołana do życia 28 maja 2018 roku. Ideą utworzenia Fundacji była profesjonalna szkółka narciarska, której celem jest rozwijanie różnych form kultury fizycznej w środowisku dzieci, młodzieży i dorosłych ze szczególnym uwzględnieniem narciarstwa zjazdowego, ale też rodzinnego uczestnictwa w uprawianiu sportu i aktywnym wypoczynku.

  Jako Fundacja chcą, by dzieci próbowały nowych rzeczy, szły odważnie przez świat, szukamy sposobów, by dodać dzieciom śmiałości. Na każdą z tych rzeczy wpływa poczucie pewności siebie u dzieci. Wierzą, że czas spędzony na zabawie bądź nauce w towarzystwie rówieśników sprzyja uspołecznieniu, a wspólnie spędzane chwile wymagają od dziecka kooperacji. Ułatwiają również wyrażanie trudnych emocji, uczą współpracy, pozwalają wychodzić poza stereotypowe role i wzmacniają poczucie własnej wartości. Fundacja Bear jest dziecięcym zaproszeniem do świata, w którym wszystko jest możliwe.

Strona Organizacji: https://fundacjabear.pl/

Partner Fundacji

Aplihaft – Zajmują się projektowaniem i produkcją wyrobów tekstylnych z wykorzystaniem haftu komputerowego oraz metodą aplikacji. Większość ich własnoręcznie wykonanych produktów podlega specjalnej personalizacji, przez co każdy znajdzie tutaj coś na każdą okazję. Wszystkie rzeczy tworzą z bezpiecznych atestowanych i certyfikowanych materiałów, zapewniając gwarancje, że tkaniny oraz dodatki, z których szyją posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu są odpowiednie nawet dla niemowląt.

Starają się, aby jakość sprzedawanych produktów była jak najlepsza. Tak, by każdy klient był w 100% zadowolony z finalnego rezultatu. Każdy z ich artykułów to prawdziwe rękodzieła, w które włożony jest ogrom serca i czasu. Ich dzieła zapewniając satysfakcje wśród klientów, a im sprawiają prawdziwą radość tworzenia.

Strona Organizacji: https://aplihaft.com/

Gry edukacyjne i językowe dla dzieci

Elita Smaku – Jeden z najstarszych lokali w Jaśle. Od ponad 30 lat ich dania przygotowywane są codziennie od podstaw, według własnej receptury założycielki i szefowej kuchni Danuty Wachowskiej. To właśnie jej przepisy tradycyjnych dań kuchni polskiej cieszą się największą popularnością i na przestrzeni lat istnienia firmy zyskały uznanie wśród klientów.

  Właściciele Elity Smaku wierzą, że tylko naturalne, świeże i najwyżej jakości składniki są gwarancją wyjątkowego smaku i zadowolenia ich gości.

Strona Organizacji: https://elitasmaku.pl/

Partner Fundacji

Podkarpacka Agencja Konsultingowa Doradcza – Od 2002 roku prowadzi działania na rzecz ograniczania bezrobocia i wzrostu zatrudnienia. W tej sferze oprócz działań rutynowych jako agencja zatrudnienia realizowali i realizują szereg projektów adresowanych zarówno do osób bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, jak i osób pracujących.

  Wsparcie dotyczy różnorodnych form takich jak: doradztwo indywidualne, opracowywanie IPD, poradnictwo psychologiczne, szkolenia komputerowe, warsztaty aktywizujące, szkolenia zawodowe, staże/praktyki, subsydiowane zatrudnienie, pośrednictwo pracy i inne.

Strona Organizacji: http://www.pakd.pl/

Partner Fundacji

MARKETINGSide – To lepsza strona marketingu. Agencja kreatywna, która łączący doświadczenie i nowoczesną technologię. Działa efektywnie i innowacyjne tworząc ofertę “szytą na miarę”. To miejsce, w którym wszystkie decyzje są wynikiem wielogodzinnych analiz i wieloletniego doświadczenia w branży, który wpływa na stworzenie indywidualnego projektu dopasowanego do Twoich potrzeb.

  MARKETINGSide pomoże Ci wyeliminować błędne decyzje w strategii marketingowej. Zastanowią się razem z Tobą, co jest najlepsze dla Twojej firmy. Są, by Ci pomóc. Posiadają szeroki wachlarz umiejętności, który ułatwi Ci życie. Odpowiedzą za wszystko związane z reklamą, podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na istocie swojego biznesu.

Strona Organizacji: https://marketingside.pl/

Partner Fundacji

Adams Computers – firma została założona 15 lipca 1998 roku. Są Oni jedną z najdłużej działających firm branży IT na rynku jasielskim. Zaufało Im wielu klientów. Obsługują duże firmy, jak również klientów indywidualnych. Prowadzą sprzedaż detaliczną i hurtową komputerów, laptopów, części i akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych. Zajmują się także naprawą komputerów i notebooków.

  Zawsze starają się dobrać odpowiedni komputer do indywidualnych potrzeb konkretnego użytkownika. Jak twierdzą z dobrze dobranym komputerem, jest jak z garniturem. “Dobrego garnituru na miarę nie zamawia się w supermarkecie. Ta sama zasada dotyczy komputerów”. Dlatego warto im zaufać.

Strona Organizacji: https://www.adamscomputers.pl/

Zostań Naszym Partnerem i pomagaj razem z Nami!

Nasi Partnerzy